Vyjádření ředitelky školy - žáci cizinci

 Vážení klienti, upozorňujeme, že v souvislosti s preventivními opatřeními proti koronaviru Covid-19 a uzavřením škol bude nyní probíhat výuka formou samostudia. Zákonní zástupci žáků obdrží instrukce od vyučujících prostřednictvím webové stránky třídy. Jelikož není jasné, jak dlouho uzavření škol potrvá, je v nejvyšším zájmu vašich dětí zadané úkoly svědomitě plnit. Prosíme, sledujte webové stránky školy. 

 

 Các bạn thân mến, trong mối liên quan đến các biện pháp phòng ngừa chống coronavirus (Covid-19) cùng việc tạm đóng cửa các trường học, chúng tôi xin lưu ý với các bạn rằng sẽ triển khai việc tự học ở nhà. Các phụ huynh sẽ nhận được chỉ dẫn của giáo viên thông qua trang website của lớp. Vì hiện nay chưa rõ các trường học sẽ phải đóng cửa trong bao lâu nên việc chăm sóc sự học tập của các cháu là điều cần thiết để các cháu nghiêm túc và tự giác làm các bài tập được giao. Xin các bạn vui lòng thường xuyên theo dõi trang website của trường học.

 

Poštovani klijenti,

upozoravamo Vas da ce zbog preventivnih mera protiv koronavirusa Covid-19 i privremenog prestanka rada škola  nastava biti u obliku individualnog učenja(samostudium). Zakonski zastupnik (roditelj) djaka ce dobiti instrukcije od profesora i učitelja na web-sajtu razreda.

S obzirom da nije sigurno koliko dugo ce  prestanak rada škole trajati, u interesu Vaše dece  je da se zadani zadaci ispune. Zato Vas molimo da pratite web stranice škole.

 

 尊敬的客户,

请注意,现在由于针对新冠状病毒Covid-19的预防措施和学校的关闭状态,学习方式将转换为自学模式。老师会通过邮件或者电话方式给家长指示。因此我们建议您跟学校确认您现在的联系方式(邮件与电话)。因为学校关闭的时间不确定,所以您孩子的自律将为其重要。

请您关注学校的网页。

 

 Шановні клієнти, Зверніть увагу, у зв’язку з профілактичними заходами проти коронавірусу Covid-19 та закриттям шкіл навчання проходить дистанційно та на самостійній основі. Батьки або законні представники учнів отримають інструкції від вчителів через веб-сайт школи/класу. Оскільки незрозуміло, як довго будуть закритті навчальні заклади, в інтересах ваших дітей уважно та відповідально виконувати всі завдання. Будь ласка, слідкуйте за шкільною веб-сторінкою.

Přidáno 13. 3. 2020, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz