Šelmy na vlastní oči

Šelmy na vlastní oči Ve středu 11. 12. se naši páťáci vydali na program Šelmy na vlastní oči do vzdělávacího centra PodpoVrch v jihlavské Zoo. Po úvodním seznámení s řádem šelem se vydali do areálu ZOO, kde si u jednotlivých expozic prohlédli šelmy, které se zde chovají. Během prohlídky i odborného výkladu se dozvěděli mnoho zajímavostí – o znacích šelem, jejich potravě, délce života, o nejmenších i největších šelmách, prohlédli si kůže i lebky různých živočichů. Program žáky velmi zaujal, odnesli si spoustu vědomostí o zvířatech z řádu šelem.

Mgr. Pavlína Ondráková a Mgr. Hana Krichťáková

 

Přidáno 15. 12. 2019, autor: Martina Achcenitová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz