Recyklohraní

Milí žáci,

v rámci školního vzdělávacího programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět jsme připravili průzkum, který mapuje povědomí žáků základních škol a studentů středních škol o šetrné spotřebě vody.

Dotazník je připraven tak, aby ho žáci a studenti mohli vyplnit online. Link s otázkami je zde.

Jeho vyplnění zabere zhruba 10 až 15 minut. Od dětí nevyžaduje žádnou přípravu. Naopak potřebujeme, aby spontánně odpověděly na položené otázky.

V dotazníku se střídají otázky, kterými zjišťujeme reálné zvyky s postupy, jak děti a jejich rodiny hospodaří s vodou, s otázkami, které nám prozradí, jaké jsou jejich znalosti v této oblasti. Dotazník lze vyplňovat do 31. března 2021. S výsledky vás pak rádi seznámíme.

Váš tým Recyklohraní

Přidáno 20. 3. 2021, autor: Kateřina Pisková