Opičí se opice?

Ve dnech 2., 4. a 6. prosince se žáci třetích a čtvrtého ročníku zúčastnili vzdělávacího programu environmentálního centra „PodpoVRCH“ v ZOO Jihlava s názvem „Opičí se opice?“. Děti se zábavnou formou dozvěděly o různých druzích opic, o tom, kde se na naší planetě vyskytují, jak se chovají a vypadají, co potřebují ke svému životu ve volné přírodě i za života v zoologické zahradě. Celý program probíhal v samotném centru „PodpoVRCH“ i u expozic v areálu zoo. Dětem se návštěva centra velmi líbila a těší se na další setkání.

Mgr. Dagmar Marková


Zobrazení: Alba | Podle data

ZOO - PodpoVRCH - 3. 12.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz