Kino Dukla - LiStOVáNí

V pátek 29. listopadu žáci třetích a čtvrtého ročníku navštívili kino Dukla, kde se konalo LiStOVáNí. Jedná se o projekt, jehož cílem je představit divákům zajímavé knihy neobvyklou formou spojením čtení a divadelního představení. Do Jihlavy zavítal autor tohoto projektu Lukáš Hejlík, který společně se svou kolegyní Věrou Hollou, představil našim žákům knihu od Archieho Kimptona nazvanou Šmodrcha, pěkně popletený kočičák. Žáci se nejen zaposlouchali do zajímavého vyprávění o Honzíkovi Bačkorovi a jeho pomotaném, mrzoutském kocourovi, ale někteří si i v příběhu aktivně zahráli. Diváci ocenili nejen samotný výstup herců, ale i vtipné zápletky a hudbu, která byla nedílnou součástí představení. Většina žáků se těší, až si sami přečtou další zajímavé příběhy Honzíka Bačkory z knížky, kterou jsme zakoupili do naší školní knihovny.

Mgr. Martina Chocholoušová

     

Přidáno 2. 12. 2019, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz