Jak být klukem/holkou

V úterý 6. 4. 2021 se žáci druhého stupně zúčastnili zábavného online představení z cyklu scénického čtení s názvem Jak být klukem/holkou. Moderování se ujal herec a gastronomický nadšenec Lukáš Hejlík společně se sympatickou Věrou Hollou. Během 45 minut dvojice žáky provedla knihami Jak být klukem a Jak být holkou, které angličtí autoři James Dawson a Hayley Long napsali speciálně pro dospívající teenegery. Netradiční formou se žáci seznámili z některými kapitolami ze života puberťáka. Celé představení bylo podáno humornou formou a v odlehčeném prostředí, dvojice se pohybovala na domácké scéně s obsáhlou knihovnou za zády. Žáci měli možnost si poprvé vyzkoušet digitální/virtuální divadlo.

Mgr. Kristýna Burešová a Bc. Marcela Zejdová

Přidáno 9. 4. 2021, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz