Beseda o lese

Pobyt ve škole si žáci prvních tříd zpestřili besedou o lese. V současné době nemohla taková přednáška proběhnout v muzeu, kde mají připraveno mnoho ukázek a praktických materiálů. S pracovnicí muzea jsme se tedy vypravili mezi stromy na Heulos. Děti si poslechly pohádku o veverce a plšíkovi a prohlédli si obrázky lesních zvířat. Při čtení pohádky nad našimi hlavami proběhla veverka, kterou jsme pozorovali, jak přeskakuje z větve na větev, ze stromu na strom. Jako by slyšela, že si o ní čteme a povídáme. Žáci si tak rozšířili své vědomosti o zimní přírodě a beseda je tak zaujala, že se všichni těší, až se muzeum otevře a budeme ho moci navštívit.

Mgr. Pavlína Ondráková

Přidáno 19. 1. 2021, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz