Zájmové útvary

Pro školní rok 2020/2021 je na naší škole následující nabídka zájmových sekcí pro školní družinu: 

Školní klub zahajuje činnost 1. 10. 2020, jednotlivé sekce budou otevřeny při minimálním počtu 6 žáků. 


Kroužky I. stupeň

Název zájmové akce Vyučující Den Hodina
Angličtina I. třída Z. Dubová pondělí 11:50 - 12:35 hod.
Angličtina - konvezrace (bez poplatku) D. Marková středa 12:40 - 13:25 hod.
Čeština pro cizince (bez poplatku) I. Melounová pondělí, středa   7:05 -   7:50 hod.
Čeština pro cizince (bez poplatku) J. sedláková pondělí, středa   7:05 -   7:50 hod.
Hra na flétnu IV. - V. třída L. Šalomounová pondělí 13:00 - 13:30 hod.
Hra na kytaru IV. - V. třída L. Šalomounová středa 12:40 - 13:25 hod.
Fotbal IV. - V. třída B. Novák pondělí 14:20 - 15:05 hod.
Keramika 0. - I. třída R. Simbartlová úterý 11:50 - 12:35 hod.
Keramika II. - III. třída I. Melounová čtvrtek 13:30 - 14:15 hod.
Keramika IV. - V. třída R. Simbartlová středa 15:00 - 16:00 hod.
Logopedie 0. - I. třída (bez poplatku) P. Ondráková úterý 11:50 - 12:35 hod.
Logopedie II. - III. třída (bez poplatku) P. Ondráková úterý 12:40 - 13:30 hod.
Seznámení s počítačem II. - III. třída M. Chocholoušová úterý 12:40 - 13:30 hod.
Německý jazyk  IV. - V. třídy L. Olexová čtvrtek 12:45 - 13:30 hod.
Pěvecký sbor IV. - V. třídy L. Šalomounová pondělí 13:30 - 14:15 hod.
Pilates dívky IV. - V. třídy I. Melounová pátek 13:30 - 14:15 hod.
Sportovní hry 0. - I. třídy R. Simbartlová pátek 12:40 - 13:35 hod.
Sportovní hry II. - III. třídy L. Nováková středa 13:30 - 14:15 hod.
Sportovní hry IV. - V. třídy Z. Dubová čtvrtek 13:30 - 14:15 hod.
Šikovné prstíky 0. - I. třídy J. Novotná úterý 12:40 - 13.25 hod.
Šikovné prstíky II. - III. třídy I. Melounová úterý 13:30 - 14:15 hod.
Zábavné tvoření IV. - V. třídy J. Sedláková středa 12:45 - 13:30 hod.

 


Kroužky II. stupěň

Název zájmové akce Vyučující Den Hodina
Čtenářský klub IX. třída L. Picková pátek (bez poplatku) 7:05 - 7:50 hod.
Klub deskových her
a zábavné logiky IX. třída
K. Pisková úterý (bez poplatku) 7:05 - 7:50 hod.
Pěvecký sbor VI. - IX. tř.  L. Šalomounová  pondělí 13:30 - 14:15 hod. 
Němčina VI. třída L. Olexová čtvrtek 12:45 - 13:30 hod.
Pilates dívky I. Melounová pátek 13:30 - 14:15 hod.
Výtvarná příprva 2. stupně  M. Zejdová úterý 14:30 - 15:15 hod.
Příprava na talentovou zkoušku
z Vv 8. - 9. ročník
M. Zejdová úterý 14:30 - 15:15 hod. 
 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz