Virtuální svět - MPP - Vrakbar

Dne 1. 2. 2018 se třída 7. A zúčastnila programu Virtuální svět. Žáci porovnali čas strávený ve virtuální realitě, navštívené stránky a objasnili si výhody a nevýhody pohybu po internetových stránkách. Mnoho z nich si uvědomilo, kolik času tráví na sociálních sítích, hraním her atd. Pak jim bylo lektorkami Hankou a Romčou vysvětleno, jaká nebezpečí je mohou za zdánlivě bezpečným monitorem čekat, pověděly jim o závislostech a hrozbách. Žáci živě diskutovali na dané téma, měli dotazy a připomínky. Na závěr sehráli scénky dle daného tématu. Spolupracovali všichni a atmosféra byla uvolněná.

Děkujeme za program.


Zobrazení: Alba | Podle data

Vrakbar zima 2018


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz