Vánoční stromeček 2020

STROMEČEK

č. 32

 

Podpořte svým hlasem stromeček naší školy. Hlasovat můžete nawww.jihlavske-listy.cz/stromecky

        

do 13. prosince                               

 

Jak hlasovat?

Hlasování pomocí kuponu v JL:

První hlasovací kupon se v Jihlavských listech objeví 1.12, další kupony pak budou také ve vydání 4. 12., 8. 12. a 11. 12. Kupon z novin má dvojnásobnou hodnotu a můžete díky němu hlasovat v obou kategoriích, tedy Mateřské školy a Základní školy.

 

Hlasování na internetu

Hlasovat pro stromeček bude možné také na internetových stránkách www.jihlavske-listy.cz/stromecky, kde bude hlasování spuštěno o den později než v novinách, tedy 2. prosince. Hlas na internetu má hodnotu jednoho bodu. Na stránkách bude taktéž k vidění kompletní galerie ze zdobení stromečků.

 

Hlasování probíhá do 13. prosince

 

Všechny hlasující bychom chtěli upozornit, že hlasy, které vidí na internetu, nejsou konečné a nijak neurčují pořadí stromečků. Konečné pořadí se určuje vždy až po ukončení hlasování (jak internetového, tak pomocí kuponů), kdy budou k internetovým hlasům přičteny hlasy z kuponů. Jelikož hlasy z kuponů mají dvojnásobnou hodnotu může tak jejich počet zásadně ovlivnit pořadí. Zároveň také upozorňujeme, že pokud se v internetovém hlasování objeví hlasy z roboticky generovaných e-mailových schránek, budou automaticky po skončení hlasování vyřazeny jako neplatné a odečteny od platných hlasů.

 

Prosím, pojďme dětem příkladem, a ukažme, že hrát fér se vyplácí a že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

 

Renáta Simbartlová

Přidáno 27. 11. 2020, autor: Kateřina Pisková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz