Třída 8. A

Třídní učitelka: Mgr. Kristýna Burešová

Emailkristyna.buresova@zskrizova.cz

Telefon: 565 598 215

Vážení rodiče a zákonní zástupci, milí žáci,
k 25. 1. 2021 se budou uzavírat pololetní známky.

Prosím o kontrolu prospěchu. Známky ze všech předmětů naleznete nyní v Bakalářích.
Papírový výpis se známkami žáci budou dostávat až po přechodu vzdělávání na běžnou prezenční formu, do té doby budou výsledné známky pouze takto online.

V pátek 29. 1. 2021 jsou pololetní prázdniny (není online výuka), dále pak navazují jarní prázdniny od 1.2.-7.2. 2021.

V případě dotazů mě kontaktujte přes email, Komens nebo telefonicky.

Kristýna Burešová

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 bude probíhat distanční výuka. Žáci mají povinnost se účastnit online hodin přes Skype, které jsou v přiloženém rozvrhu označeny zkratkou DisV, ve zbylých hodinách (SamS) žáci pracují na zápisech a zadaných úkolech na daný týden (složka materiály).

Absence - veškerá absence na hodinách musí být řádně omluvena telefonicky, mailem nebo přes Komens.

Obědy - v případě zájmů o vyzvedávání obědů do jídlonosičů, je třeba obědy přihlásit přes internet nebo telefonicky. Vyzvedávání obědů bude možné od 13.00 do 13.30 hodin.

Konzultační hodiny - žák si může s vyučujícím dohodnout konzultaci  - problém s úkoly, doplnění známek, dovysvětlení látky. Schůzku je třeba domluvit s učitelem předem, vždy se může účastnit pouze jeden žák.

Doučování z ČJ - odkaz na doučování z čj naleznete v zadání materiálů do čj.

Tisk materiálů -  pouze ve výjimečných případech, vyzvednutí materiálů v pondělí od 9.00 do 10.00 hodin, odevzdání v pátek od 9.00 do 10.00 hodin.

V případě dotazů mě kontaktujte přes Komens nebo na mailové adrese: kristyna.buresova@zskrizova.cz.

Rozvrh online hodin - POZOR! Je přidán předmět OV!