Střední škola stavební v Jihlavě-exkurze

V pondělí 3. 10. se naše třída zúčastnila exkurze na Střední škole stavební v Jihlavě. Dostali jsme možnost si celou školu prohlédnout a položit otázky zástupkyni školy, paní Ing. Jaroslavě Lorencové, které tímto děkujeme za cenné informace a ochotu nám věnovat čas. Po teoretickém úvodu, kde jsme se dozvěděli vše o možnostech studia a budoucím uplatnění, jsme si mohli vybrat ze dvou praktických částí. Někteří z nás si tak vyzkoušeli navrhování vlastního domu ve 3D programu, jiní dali přednost manuální práci a odnesli si domů svůj vlastní výrobek. Celé dopoledne se neslo v příjemném duchu a jsme rádi za příležitost, která nám pomohla s výběrem střední školy. 

 

Mgr. Lucie Solařová

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Střední škola stavební Jihlava


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz