Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září 2019 byl již tradičně slavnostně zahájen nový školní rok. Tentokrát se žáci první a přípravné třídy vydali se svými rodiči za doprovodu starších spolužáků do nově zrekonstruované tělocvičny.  Zde byli přivítáni svými novými třídními učitelkami – Bc. Janou Novotnou a Mgr. Zdeňkou Širokou.  S krátkým projevem vystoupila paní ředitelka Mgr. Jana Nováková Hotařová i radní Kraje Vysočina Ing. Bc. Martin Hyský, který je zároveň bývalým absolventem naší školy a tradičně se účastní různých školních akcí. Slavnostní ráz podtrhlo kulturní vystoupení žáků prvního stupně. Starší žáci byli též přivítáni ve škole svými třídními učiteli a krátkým rozhlasovým projevem pozdravila žáky i paní ředitelka.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

1. školní den


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz