Slavnostní zahájení školního roku 2019/2020

V pondělí 2. září 2019 byl již tradičně slavnostně zahájen nový školní rok. Tentokrát se žáci první a přípravné třídy vydali se svými rodiči za doprovodu starších spolužáků do nově zrekonstruované tělocvičny.  Zde byli přivítáni svými novými třídními učitelkami – Bc. Janou Novotnou a Mgr. Zdeňkou Širokou.  S krátkým projevem vystoupila paní ředitelka Mgr. Jana Nováková Hotařová i radní Kraje Vysočina Ing. Bc. Martin Hyský, který je zároveň bývalým absolventem naší školy a tradičně se účastní různých školních akcí. Slavnostní ráz podtrhlo kulturní vystoupení žáků prvního stupně. Starší žáci byli též přivítáni ve škole svými třídními učiteli a krátkým rozhlasovým projevem pozdravila žáky i paní ředitelka.

Zobrazení: Alba | Podle data

1. školní den