Slavnostní otevření rekonstruované tělocvičny

Slavnostní otevření rekonstruované tělocvičny

V pondělí 9. září se uskutečnilo slavnostní otevření nově zrekonstruované tělocvičny. Naši žáci přivítali ve škole představitele Magistrátu města Jihlavy v čele s náměstkem primátorky Mgr. Petrem Laštovičkou a uvolněným členem Rady města Jihlavy Bc. Danielem Škarkou, dále byli přítomni za zástupce zhotovitele Pozemní stavby Jihlava David Vítů a další hosté. Po krátkém úvodu provedla paní ředitelka Mgr. Jana Nováková Hotařová všechny přítomné školou a seznámila je s rozsahem oprav, které byly provedeny během prázdnin. Jednalo se především o opravu vzduchotechniky, rekonstrukci vestibulu školy i šaten a tělocvičny. Žáci a žákyně naší školy si pro všechny přítomné připravili krátký kulturní program. Závěrem paní ředitelka poděkovala všem přítomným za spolupráci.

Mgr. Lenka Picková                        

 

Přidáno 11. 9. 2019, autor: Martina Achcenitová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz