Recitační soutěž

V letošním školním roce se soutěže v recitaci zúčastnilo 40 žáků prvního stupně. Po uskutečnění třídního kola soutěže dětí 2.-5. tříd se sešli dobrovolníci, úspěšní recitátoři na školním kole ve středu 8. 3. 2023.

Všechny děti se snažily zaujmout tříčlennou porotu svými přednesy. V první kategorii žáků 2.-3. ročníků se umístili: na prvním místě Klára Kulíšková (3.B), na druhém Nicola Hugyárová (3.A), na třetím Jozef Polák (2.A) a ve druhé kategorii byli na prvním místě Lucie Fialová (4.A), na druhém Kamila Jozífková (5.B), na třetím Lukáš Mařík (5.A). Za své výkony obdrželi recitující sladkou odměnu, vítězové si odnesli dětskou knihu a diplom.

Děkujeme za účast všem, kteří měli odvahu vystoupit před ostatními spolužáky, rodiči, vyučujícími či asistentkami pedagoga. Ti všichni drželi palce svým zástupcům tříd.

Mgr. Milena Boudová, Mgr. Jana Novotná, Mgr. Pavlína Ondráková

Recitační soutěž