Projektové dny 3.1. a 4.1. - Zdravý životní styl, aneb ve zdravém těle zdravý duch

Zdravý životní styl patří mezi zásadní oblast ovlivňující osobnost každého člověka po fyzické i psychické stránce. Nezbytnou součástí vzdělávání žáků je i osvojování principů zdravého životního stylu.

Dne 3.1. se uskuteční v naší škole 1. projektový den - teoretická část. Žáci druhého stupni budou pracovat v těchto dílnách:

Zdravý životní styl - stolování, Výživové zvyklosti v České republice a v USA, Jak mít dobrou náladu?, Vaříme zdravě, Ve zdravém těle zdravý duch.

Dne 4.1. se uskuteční v naší škole 2. projektový den - praktická část. Žáci druhého stupně budou pracovat v těchto dílnách:

Relaxační a dechová cvičení, Míčové hry, Vycházka po stopách procesů z 50. let, Horostěna, Základy sebeobrany, Přínos tance pro zdravý životní styl.

Náplň projektových dnů na prvním stupni zajistí třídní učitel.

Přidáno 17. 12. 2018, autor: