Podmínky účasti na vzdělávacích aktivitách pro žáky 2. stupně

Žákům 2. stupně bude umožněna přítomnost v základní škole zejména z těchto důvodů:

• Individuální nebo skupinové (opět do 15 žáků) konzultace nebo setkání s vyučujícím navazující na vzdělávání na dálku (objasnění nebo upevnění učiva, zadání samostatného učení mimo školu) a v souvislosti s hodnocením vzdělávání za školní rok 2019/2020.
  • Socializační aktivity.
  • Vyzvednutí vysvědčení za školní rok 2019/2020.
  • Vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole.

Přihlášení koordinují třídní učitelé, podrobnější informace sdělí prostřednictvím emailu přihlášeným žákům.

Jedná se o možnost (nabídku) realizace těchto aktivit pro školy, a je na konkrétních personálních, materiálních a prostorových podmínkách školy, jak této možnosti využije. Pokud nebude v personálních a prostorových možnostech školy toto zajistit, není povinností školy tyto aktivity realizovat.

Pokud se žák nepřihlásí k prezenční výuce, bude pokračovat ve vzdělávání na dálku.

Obědy nebudou poskytovány.

S ohledem na občasný a krátkodobější charakter výše uvedených aktivit nemusí být skupiny žáků  2. stupně neměnné, se skupinou žáků mohou také pracovat různí pedagogičtí pracovníci podle konkrétních potřeb.

Při prvním vstupu do školy předloží žák čestné prohlášení zde ke stažení nebo k vyzvednutí ve vestibulu školy.

vedení školy

Přidáno 29. 5. 2020, autor: Kateřina Pisková