Oslavy 135. výročí založení naší základní školy

 

16. září roku 1882 bylo slavnostně zahájeno vyučování v první české škole v Jihlavě, nynější Základní škole Jihlava, Křížové 33, příspěvkové organizaci. Od té doby uplynulo již 135 let. Po celý školní rok probíhají různé akce, při nichž si žáci, rodiče, učitelé i veřejnost mohou toto výročí připomenout. Dne 14. prosince 2017 se uskutečnil Den otevřených dveří spojený s vánočním jarmarkem. Toto výročí bude námětem při zápisu žáků do prvních tříd. Hlavní oslavy se uskuteční ve čtvrtek 31. května 2018 v divadle DIOD, kde bude možné zhlédnout školní akademii. 1. června 2018 se uskuteční slavnostní shromáždění, budou realizovány komentované prohlídky školy, výstavy mapující historii školy i její současnost, prezentovány budou úspěchy i práce žáků. Také v sobotu 2. června bude možné navštívit školu v rámci komentovaných prohlídek školy. K příležitosti těchto oslav bude vydán pamětní list a brožura o škole.

Všichni bývalí, současní i budoucí žáci, žákyně, jejich rodiče, učitelé i učitelky a přátelé naší školy jsou srdečně zváni k účasti na těchto oslavách.

                                                                                         

               Mgr. Jana Nováková Hotařová

                                                                                        ředitelka školy

Přidáno 7. 2. 2018, autor:

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz