Karneval - Rej čarodějnic

Magický 30. duben patří podle kalendáře čarodějnickým rejům. Ani naše školní družina nezůstala pozadu a čarodějnicím věnovala svůj letošní karneval.

Je pravda, že proletět se na koštěti kolem velké lípy na školním hřišti by byl jistě velký zážitek, ale počasí nám zrovna moc nepřálo, proto se nedalo nic dělat a malé čarodějnice a jiné masky se na koštěti musely prohánět přímo na chodbách školy. Tam také nechyběl kotlík s kouzelným lektvarem, pod kterým museli soutěžící postavit hraničku z dřevěných třísek nebo myši, mouchy a jiná havěť, jež byly součástí úkolů.

Do soutěžení se zapojilo devět pětičlenných družstev a absolvovalo 12 stanovišť s různými úkoly. Za nasbíraná razítka v čarodějnické kartě si děti mohly vyzvednout zajímavé a dobré odměny.

Karneval-Rej čarodějnic

Přidáno 6. 5. 2019, autor: Martina Achcenitová