Informace pro rodiče žáků 9. A

Milí žáci, 
jelikož se blíží vysvědčení a ve Vašem případě i tisk přihlášek na SŠ, chtěl bych Vám říct pár informací. Vzhledem k současné situaci, že nemůžete být ve škole, jsem se s paní ředitelkou domluvil, že přihlášku vyplním za Vás. Ve školním systému lze u každého z Vás zadat školu a obor, kam se chcete přihlásit. Poté se ze systému vytiskne kompletně vyplněná přihláška. Vy už byste nemuseli vyplňovat nic a nemuseli byste ji tak nést ke mně do školy k závěrečné kontrole. Celý systém se zjednoduší. 

Něco ale od Vás potřebuju. Napište mi tady na Skypu soukromou zprávou nebo pošlete e-mail na jaroslav.patek@zskrizova.cz a uveďte celkem tři věci:

1) zda má být na přihlášce uvedena MATKA nebo OTEC jako zákonný zástupce
2) přesný název 1. školy + obor na této škole, na který se chcete přihlásit
3) přesný název 2. školy + obor na této škole, na který se chcete přihlásit

Pokud mi tyto údaje zašlete, jsem schopen je zadat do systému a Vy dostanete kompletně vyplněnou přihlášku. Údaje mi prosím pošlete do 28. 1. 2021. Pokud mi je nepošlete, bude Vám vytištěna prázdná přihláška a její vyplnění bude na Vás. O možnostech vyzvednutí přihlášky ve škole Vás budu ještě informovat.

Díky za spolupráci a hezký den.

J. Pátek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz