Informace pro rodiče žáků 3. B

Distanční výuka

Podrobnější informace k distanční výuce naleznete v systému Bakalářů - Komens - Nástěnka třídy nebo Přijaté zprávy.

M. Růžičková

První školní týden

úterý 1. 9. 2020

- zahájení školního roku od 8.00 hod do 8.45 hod (příchod do budovy školy v 7.50 hod)

středa 2. 9. 2020

– s sebou aktovku, penál, svačinu s pitím  (z hygienických důvodů nebude čaj)

- konec vyučování v 11.20 hod

- družina bude v běžném provozu (žáci 2. a 3. třídy budou společně)

čtvrtek 3. 9. a pátek 4. 9.

- výuka dle rozvrhu, ale konec výuky bude již v 11.40 hod

Seznam pomůcek pro 3. ročník, které zakoupí rodiče :

Vybavení pouzdra :  2 pera, 1 tužka č. 2 a 1 tužka č. 3, guma, pastelky, nůžky, černý fix na tabulku, malé pravítko, ořezávátko

Do  matematiky : 1 pravítko 30cm,  1 trojúhelník s ryskou, velkou podložku s linkami do sešitu (lenoch), 1 kružítko

Do výtvarné výchovy: vodové a temperové barvy (velké), tenké a silné ploché štětce (několik), kelímek na vodu, hadřík, voskovky, nůžky, tuhé lepidlo na papír v tyčince, tekuté malé lepidlo Herkules, tuš, plastelína, silný černý fix, igelitový ubrus, houbička na nádobí, zástěra nebo stará košile proti umazání oděvu. Pomůcky budou uloženy v kufříku nebo pevné podepsané krabici.

Do tělesné výchovy: pevná sportovní obuv s bílou podrážkou, dlouhé a krátké kalhoty, triko, mikina.

Do třídy: přezůvky se světlou podrážkou na přezutí, podepsaný malý ručník s poutkem, malou fólii na psaní tužkou, tabulku s fixem a hadříkem, papírové kapesníčky

Vybíráme 1000 Kč na pracovní sešity, školní sešity, čtvrtky, a jiné….(bližší informace na třídní schůzce). Prosím o zaplacení nejpozději do středy  9. 9. 2020

Obalte prosím všechny učebnice, pracovní a školní sešity.  Vyplňte v ŽK na straně 1 potřebné údaje včetně platného telefonního čísla (povinné) a e-mailové adresy.

Plavecký výcvik

Každé pondělí v období od 7. 9. do 23. 11. 2020 bude probíhat povinný plavecký výcvik v rámci hodin Tv . V pondělí bude v rozvrhu pouze anglický jazyk a výtvarná výchova.

Sraz žáků v 7.50 hod v šatnách školy.

S sebou: plavky (klasické z elastického materiálu bez kapes, ne kraťasy), koupací čepice, mýdlo, ručník, kapesník, vhodné oblečení na cestu v zimním období – přikrývka hlavy.

Doprava bude zajištěna autobusem, částka k zaplacení (autobusu) bude upřesněna.

Plavecký výcvik je povinný. Pokud se dítě nemůže ze zdravotních důvodů zúčastnit, musí přinést lékařské potvrzení.