Informace k nošení roušek od pátku 18. 9. 2020 - 2. stupeň

Od pátku 18. 9. 2020 je dle nařízení MZV povinnost nosit i roušky i ve třídách. Prosíme zákonné zástupce žáků, aby žáky vybavili nejméně 2 rouškami (1 na ústech, 1 na výměnu v aktovce).

Není v možnostech školy zajištění ochranných pomůcek pro žáky.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Od pátku 18. 9. 2020 budou na všech školách povinné roušky i ve třídách během výuky. Nařízení platí pro druhý stupeň, střední a vysoké školy.

From Friday, veils will be compulsory in all schools and in the classrooms during classes. The regulation applies to secondary schools, secondary schools and universities.

Баасан гаригт ️Баасан гарагаас эхлэн бүх сургууль, анги танхимд хөшиг заавал орно. Энэхүү журам нь ерөнхий боловсролын сургууль, ерөнхий боловсролын сургууль, их дээд сургуульд хамаарна.

Từ thứ Sáu, mạng che mặt sẽ là bắt buộc ở tất cả các trường học và trong lớp học trong các giờ học.

С пятницы вуаль будет обязательной во всех школах и в классах во время занятий. Регламент распространяется на средние школы, средние школы и университеты.

З п’ятниці завіси будуть обов’язковими у всіх школах та в класах під час занять. Положення стосується загальноосвітніх шкіл, середніх шкіл та університетів.

Přidáno 17. 9. 2020, autor: Kateřina Pisková