Exkurze SŠ stavební

V pondělí 5. 10. 2020 jsme navštívili Střední školu stavební Jihlava. Pan Mgr. Milan Koten nás po celé škole provedl a ukázal nám odborné počítačové  učebny, knihovnu a infromační centrum, tělocvičny, ale také například zázemí s posilovnou a bufetem. Poté se polovina žáků odebrala na exkurzi do odloučeného pracoviště odborného vzdělávání v Heleníně, kde si mohli prohlédnout dílny, kde se studenti připravují na své budoucí povolání. Druhá polovina si poté v odborné počítačové učebně vyzkoušela  práci v programu "Sketchup", ve kterém si mohli vymodelovat například vlastní dům. Celá exkurze se žákům velmi líbila, zejména pak připravená svačinka.:)

Michaela Vacková

Odkaz na stažení programu Sketchup.

Pokyny k instalaci:

1. Stáhneme ,,Sketchup En.exe" a nainstalujeme. Při instalaci nic neměníme, jen potvrzujeme další.

2. Stáhneme českou verzi ,,Sketchup cz 64bit.exe" a nainstaulejeme. Opět při instalaci nic neměníme.

Přidáno 6. 10. 2020, autor: Michaela Vacková