Kontaktní telefon: 565 598 277

ŠKOLNÍ DRUŽINA  - PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Školní družina během letních prázdnin bude otevřena v tomto období:

26. 7. 2021 - 30. 7. 2021               provozní doba           6:00 - 15:30 hodin

2. 8. 2021 -   6. 8. 2021               provozní doba           6:00 - 15:30 hodin

Informace pro rodiče:

• První den doprovodí přihlášené dítě rodič a domluví si s paní vychovatelkou podrobnosti ohledně příchodu a vyzvedávání dítěte ze školní družiny.
  • Při příchodu je nutné zazvonit na zvonek školní družiny, poté bude dítěti otevřeno videotelefonem.
  • Testování bude probíhat antigenním testem první den dítěte ve školní družině. Pokud bude mít dítě potvrzení o provedeném testu, testovat se nebude.
  • Děti musí mít s sebou do školní družiny přezůvky, oblečení vhodné na vycházky a sport, pití, svačinu.
  • Program bude probíhat podle aktuálního počasí, ale převážně venku na školním hřišti nebo na vycházce. V případě špatného počasí budou děti v prostorách školní družiny.
  • Na oběd budou děti odcházet v doprovodu vychovatelky do školní jídelny v 11:30 hodin.
  • Pokud si rodič po dohodě s vychovatelkou vyzvedne dítě před obědem, poplatek za oběd se nevrací.
  • Pokud rodič zaplatil zálohu ve vyšší částce, bude mu přeplatek vrácen první den při příchodu do školní družiny.

INFORMACE PRO RODIČE

• provoz ŠD bude zahájen 1.9. od 6,00 do 16,00 hodin.
  • žáci, kteří chodili do ŠD v přechozím školním roce a budou v docházce pokračovat, obdrží zápisní lístek od své třídní učitelky, který odevzdají vyplněný v družině. Platební podmínky souhlasem k inkasu jsou většinou nastavené  (k  20. dni v měsíci).
  • Noví zájemci o ŠD si vyzvednou přihlášku v družině.
  • Rodiče žáků I. a 0. třídy obdrží přihlášku při slavnostním zahájení školního roku.

Platbu si nastaví souhlasem k inkasu u svého peněžního ústavu a bude provedena poprvé k 20. 9. za měsíc září a říjen. Jako variabilní symbol použijte identifikační číslo dítěte.

Vedoucí školní družiny Kontakt
Renáta Simbartlová renata.simbartlova@zskrizova.cz