Dotazník pro rodiče.

Vážení rodiče,

naše škola spolupracuje na Hodnotící studii Školního projektu Ovoce, zelenina a mléko do škol, kterou organizuje Státní zdravotní ústav v Praze. Cílem studie je posoudit fungování a účinnost Školního projektu nezávislou institucí. Na základě výsledků studie bude možné, vyhodnotit stravovací návyky dětí a vymezit oblasti školního projektu, které je potřeba zlepšit. I když v letošním roce projekt neprobíhá standardním způsobem, jde o jakýsi „celkový pohled“ na období, kdy projekt fungoval normálně.

Bližší informace o Hodnotící studii naleznete na: http://www.szu.cz/ovoce-a-zelenina-do-skol

Do studie byla vybrána i třída, kterou navštěvuje Vaše dítě/děti.

Po kliknutí na níže uvedený odkaz naleznete stránku s dotazníkem.

Dotazník je možné vyplnit na PC, tabletu i mobilu. Prosím Vás, abyste dotazník vyplnili. S použitím kódu, kterým jsou první tři písmena křestního jména a příjmení Vašeho dítěte. Na základě použitého kódu nelze identifikovat jednotlivce, a dotazníky tak zůstávají anonymní.

Na závěr dotazníku pro rodiče je uveden informovaný souhlas, bez jehož udělení nebude dítě zařazeno do studie.

Prosím o vyplnění dotazníků nejpozději do 15. prosince 2020.

Prosím, abyste dotazníky vyplnili bez přerušení.

V případě dotazů můžete kontaktovat pracovníky Státního zdravotního ústavu na emailovou adresu: szu.studie@szu.cz

Děkuji za spolupráci. Mgr. Jana Nováková Hotařová

Ředitelka školy

Dotazník pro rodiče lze spustit kliknutím na tento odkaz: https://g82.cz/SZU/SZU3/480856