Akce na konci školního roku

Konec školního roku se blíží a tak se v uplynulých dnech v naší škole uskutečnily hned dvě ,,rozlučkové akce“.

Taneční kroužek, který celoročně probíhal pod záštitou projektu ,,Podpora pohybu – podpora zdraví“, připravil vystoupení pro rodiče. V šesti samostatných sekcích děti předvedly, co se za celý rok s vedoucí Kateřinou Koumarovou naučily. Na závěr vtáhly do tanečního reje také svoje rodiče a kamarády.

 

Další akce, která probíhá každoročně na atletickém stadionu Na Stoupách, je sportovní dopoledne pro mateřské školy. Je to poslední část v sérii akcí pořádaných pro děti ze spolupracujících mateřských škol. Děti plní jednoduché atletické úkoly na stanovištích pod dohledem žáků 9. třídy. Akce má velký úspěch a malí sportovci si za své výkony odnesli medaile s jedničkou s hvězdičkou.

Autor: Renata Simbartlová

 

Rozlučkové akce na konci školního roku 

Přidáno 27. 6. 2019, autor: Martina Achcenitová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakty

Základní škola Jihlava

Křížová 33, příspěvková organizace
Křížová 1367/33
586 01 Jihlava

Datová schránka: 2nmmm7j

Vedení školy:

Ředitelka:
Mgr. Jana Nováková Hotařová
Tel.: 565 598 200
E-mail:  jana.novakova@zskrizova.cz

Zástupkyně ředitelky:
Mgr. Lenka Picková
Tel.: 565 598 201
E-mail: lenka.pickova@zskrizova.cz

 

Ekonomka školy:
Hana Hudecová
Tel.: 565 598 205
E-mail: ekonomka.skoly@zskrizova.cz


Školní jídelna:

Vedoucí školní jídelny: 

Radek Vitouš
Tel.: 565 598 280
E-mail: skolni.jidelna@zskrizova.cz